Tarımın Geleceğini Değiştiren Güç
Yeniliklere açık olun, sınırlarımızı zorlayarak dünyayı değiştirelim.
Doğanın gücünüzün farkına varın ve bizimle birlikte tarımın geleceği şekillendirin!
"2015 yılından beri..."
Biogreen Tarım Biyolojik Mücadele Sistemleri Ltd. Şti., 2015 yılında Antalya’da faaliyetlerine başlayarak tarım sektörüne yön veren bir marka haline gelmiştir. Çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılayan zirai bitki koruma ürünleri, bitki köklendirici ve geliştirici sıvı gübreler ile yurt içi ve yurt dışındaki çiftçilere destek sunmaktadır.

Özellikle Asya, Orta Doğu ve Avrupa ülkelerinde etkin olan firmamız, yapışkan rulo tuzaklar, kart tipi tuzaklar, delta tipi tuzaklar, feromonlar ve diğer organik ürünlerle tarımın gelecekte daha da önem kazanacağına inanmaktadır. Laboratuvar ve saha ekibiyle birlikte, insan sağlığına fayda sağlayan ürünlerin geliştirilmesine odaklanmaktayız.

Üretim sürecimiz sonucunda elde ettiğimiz ürünler, üreticilerin ürün kaybını azaltarak kaliteyi artırmaktadır. Bu da ülkelerin ekonomisine ve topraklarının değerine olumlu katkı sağlamaktadır. Dünya çapında tarım sektörünün gelişimine katkı sağlayan firmamız, bitkilerin zirai mücadelesini hızlandırarak üretim kapasitesini artırmaktadır.

İnsan sağlığı için faydalı olan her ürün bizim önceliğimizdir. Bu sebeple biyolojik ve organik içerikli ürünleri temsil ediyoruz. Tarımın gelecekte her zaman olduğu gibi daha da önem kazanacağını ve insan sağlığı için yapılan her işin daha faydalı olacağını düşünüyoruz. Bu nedenle ekibimizle birlikte yararlı işler yapmaya devam ediyoruz.